Üye GirişiKimler Sitede

Şuanda 8 konuk çevrimiçi

Anketler

Göynük'te yapılması gereken öncelikli iş nedir ?
 


Tasarım ve Programlama:
Koroglu Host Köroğlu Hosting
Toki Çalışmaları PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   

Sofuali Mahallesinde ilçemiz 198 konukluk TOKİ toplu konuk projesinin yapılması planlanan arsanın jeofizik zemin etüdü çalışmalarına başlandı.

 
Sevgi ve saygı konferansı PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Cuma, 16 Ekim 2009 06:18

Belediyemizin organize ettiği sevgi ve dua konulu konferans araştırmacı yazar Sayın Saffet ATAK tarafından belediyemi düğün salonunda halkıızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 

 

 

 

Devamını oku...
 
Çöp ve Temizlik ihalesi yapıldı PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Cuma, 16 Ekim 2009 06:14

Çöp ve Temizlik İhalesi Yapıldı: Belediyemizin,  mevcut personeli yeterli olmadığından, günlük rutin hizmetlerle birlikte, Çöp toplama, Nakletme, sokak ve çarşıların süpürülmesi, temizlenmesi ve yıkanması işleri, 7 adet yeni Personel ve 2 adet yeni araç ile daha kaliteli, Çağdaş ve günümüz koşullarına uygun olarak, Halkımız hizmetine sunulmuştur.

 
Turizm Haftası Kutlama Etkinliği düzenlendi PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 16 Nisan 2009 11:39

Turizm Haftası Kutlama Etkinliği düzenlendi

Her yıl 15-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan ‘Turizm Haftası’ kapsamında Göynük Kaymakamlığı tarafından, Orhan Çalış Çok Programlı Lisesi Konferans Salonu’nda ‘Turizm Haftası Kutlama Programı’ düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda, Okul Müdürü Atilla Dilaver bir konuşma yaptı. Göynük’ün turizmdeki önemine değinen Dilaver, turizme yönelik yapılması gerekenler ve mevcut durum hakkında bilgiler sundu. Göynük tanıtım filminin gösterimi ve çeşitli mahalli yöresel hikayelerin skeçlerle anlatıldığı programda ayrıca, turizm bilincini geliştirmek amacıyla bir sunum yapıldı. Programa Kaymakam Mustafa Demirelli, Garnizon Komutanı Hüseyin Fırat, Belediye Başkanı Kemal Kazan, Okul Müdürü Atilla Dilaver, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.  
 

Son Güncelleme: Perşembe, 16 Nisan 2009 11:42
 
Bolu Valisi Akpınar'dan Göynük'e destek ziyareti PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Çarşamba, 15 Nisan 2009 17:27

Bolu Valisi Akpınar’dan Göynük’e destek ziyareti

Bolu Valisi Halil İbrahim Akpınar, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Göynük’e geldi. Vali Akpınar, Göynük İlköğretim Okulu’na, okul bahçesi yapılmak üzere, Hayırsever Fatma Bayındır tarafından bağışlanan arsaya yönelik olarak, Kaymakamlık Binası’nda düzenlenen törene katıldı. Törene Bolu Valisi Halil İbrahim Akpınar, Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Recep Sezer, Göynük Kaymakamı Mustafa Demirelli, Göynük Garnizon Komutanı Hüseyin Fırat, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, Ak Parti Göynük İlçe Başkanı Mehmet Öner, Göynük İlçe Milli Eğitim Müdürü Fuat Durmuş ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törende konuşan Vali Akpınar, hayırsever Fatma Bayındır’a yaptığı arsa bağışından dolayı teşekkür etti. Fatma Bayındır da, Göynük için her zaman destekte bulunacaklarını belirterek, “Göynük için seve seve” mesajını verdi.  

Son Güncelleme: Çarşamba, 15 Nisan 2009 17:35
 
Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Çarşamba, 15 Nisan 2009 17:21

Göynük’te Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri 

Hz. Muhammed'in insanlığa çağrısını doğru ve etkin bir şekilde tanıtmak,  Hz. Peygamber sevgisi etrafında toplumumuza birlik ve beraberlik mesajları sunmak amacıyla her yıl Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından 14-20 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Kutlu Doğum Haftası kapsamında Göynük İlçe Müftülüğü, Belediye Salonu’nda bir kutlama program düzenledi. Programa, Kaymakam Mustafa Demirelli, Ak Parti Göynük İlçe Başkanı Mehmet Öner, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, Diyanet İşleri Başkanlığı yöneticileri, Erpiliç Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ericek, çok sayıda öğrenci ve veli katıldı. Büyük katılımla gerçekleşen program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Kuran tilavetiyle devam eden programda, Peygamber Efendimizin güzel ahlakı ve örnek kişiliği anlatıldı. Programda ayrıca çeşitli yarışmalar sonucunda dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi.

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL