Üye GirişiKimler Sitede

Şuanda 8 konuk çevrimiçi

Anketler

Göynük'te yapılması gereken öncelikli iş nedir ?
 


Tasarım ve Programlama:
Koroglu Host Köroğlu Hosting
Kar Temizleme ve Yol Tuzlama Çalışmaları Sürüyor PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Cuma, 27 Ocak 2012 14:40

İlçemizde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Belediye ekiplerimiz ilçe merkezinde ve mahalle aralarında kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına başladı.Yoğun şekilde devam eden kar yağışı nedeniyle çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz 1 iş makinası,1 kamyon ve 1 traktörle kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına tüm gece aralıksız devam ettiler.

Son Güncelleme: Cuma, 27 Ocak 2012 14:44
Devamını oku...
 
Ulusal Basın Göynük'te PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 15 Aralık 2011 15:24

CENNET KÖŞESİ GÖYNÜK GAZETECİLERLE BULUŞTU…

Belediye Başkanımız Kemal Kazan’ın davetlisi olarak, NeSS İletişim ve  Danışmanlık  organizasyonuyla basın gezisi gerçekleştirildi. UlusaBasından bir çok ismin katıldığı ve 22-23 Ekim tarihlerinde gerçekleşen organizasyonda ilçenin tanıtımı yapıldı.

Basın Gezisine NTV’den Ahmet Ergen, Anadolu Ajansı’ndan Özcan Yıldırım, Dünya Gazetesi’nden Özüm Örs, Hürriyet Gazetesi’nden Erdinç Çelikkan, Hürriyet Ankara’dan Fatih Aktimur, TRT’den İlhami Çetin, Radikal Gazetesi’nden Hacer Boyacıoğlu, Neşe Karanfil, Yeni Şafak Gazetesi’nden Cahit Saraçoğlu, Cihan Haber Ajansı’ndan Murat Karatekin, Bolu Detay Gazetesi’nden Zeki Ercivan ve TRT Türk’ten Ayşegül’ün Notları Program ekibi (Ayşegül Dilekçi, Tuğçe Tevetoğlu, İsmail Dostoğlu) katıldı.

Devamını oku...
 
Göynük Yeni Hastanesine Kavuşuyor PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 15 Aralık 2011 15:17

Belediye Başkanımız Kemal Kazan,Göynük'ün yeni bir hastane binasına kavuşacağını açıkladı.İlçe Hastanesi’nin fiziki koşullarının artık ilçeye yeterli gelmediğini belirten Başkanımız, Bolu Sağlık İl Müdürü Dr. Dursun Koç ile birlikte yürüttükleri çalışmaların sonuçlandığını ilçenin yeni bir hastaneye kavuşacağını ifade etti.

Belediye Başkanımız Kemal Kazan’ın açıklaması şöyle:

’’ Göynük İlçe Hastanemiz yıllık yaklaşık 40.000 Poliklinik başvurusu, özverili çalışanları ile başarılı bir şekilde ilçe halkımıza hizmet vermektedir.

Çok uzun yıllardan beri Göynük halkına hizmet veren ve mülkiyeti Belediye Başkanlığımıza ait olan İlçe Hastanemizin fiziki şartları artık talebi karşılayamamaya başlamıştır. Bu ihtiyacı göz önüne alarak Bolu İl Sağlık Müdürümüz Dr. Dursun Koç ile yürüttüğümüz çalışmaları başarıyla sonuçlandırdık. İlçemiz yeni bir hastaneye kavuşacak.

YENİ HASTANE BİNASININ İNŞAATINI TOKİ YAPACAK

Son Güncelleme: Perşembe, 15 Aralık 2011 15:23
Devamını oku...
 
Yol yapım çalışmaları devam ediyor PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 15 Aralık 2011 15:14
    Belediye Başkanımız Kemal Kazan yapımı devam eden Bolu-Göynük arası yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkanımız Kemal KAZAN; yapılacak olan yeni yolun eski yoldan daha geniş olacağını belirterek, “İnşallah yolumuzun yapımı bittiğinde halkımızın ulaşım sorunları ortadan kalkacaktır. Yolun dar oluşundan dolayı ulaşımda sıkıntılar yaşıyorduk ancak yapılan çalışmalara bakılırsa bu sorunlar ortadan kalkacak, İlçemizi Sakarya-Bolu karayoluna bağlayan cinler sapağından başlayarak ilçemize kadar olan 30 km’lik yolun genişletme, onarım, yeni yol yapımı ve asfaltlaması yapılarak en kısa sürede hizmet vermeye başlayacaktır’dedi
Son Güncelleme: Perşembe, 15 Aralık 2011 15:16
Devamını oku...
 
Yeni ilçe devlet hastanesi Tapusu alındı PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Sağlık İl Müdürü Dr. Dursun Koç, 15 yataklı olarak Göynük halkına hizmet verecek olan Yeni Göynük İlçe Hastanesinin inşası için gerekli olan alandaki yer sorunu problemlerinin çözüme kavuşturulduğunu söyledi.

Dursun Koç, Yeni Göynük İlçe Hastanesi yer çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada; “Orman Bölge Müdürlüğümüz tarafından hazine arazisinin yanındaki ormanlık alandan da bir miktar arazinin tahsisi yapılarak hastane kurulum alanı genişletilmiştir. Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’ın da ciddi katkıları sonucunda yeni Göynük İlçe Hastanesinin tapu işlemleri yapılmıştır.

Devamını oku...
 
19 Eylül Gaziler Günü Anma Programı PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
19 Eylül Gaziler Günü, anlam ve önemine uygun olarak bütün kamu kurum ve kuruluşların öncülüğünde halkımızın ve sivil kuruluşların iştiraki ile coşku içinde anılmıştır.
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL