Üye GirişiKimler Sitede

Şuanda 5 konuk çevrimiçi

Anketler

Göynük'te yapılması gereken öncelikli iş nedir ?
 


Tasarım ve Programlama:
Koroglu Host Köroğlu Hosting
Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Ertuğrul Günay ilçemizi ziyaret etti PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 27 Aralık 2012 21:06
Başkanımız Ertuğrul Günay, Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun,Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Ak Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın ve yanında bulunan heyeti İlçe Kaymakamı Haluk Çakmak, Belediye Başkanımız Kemal Kazan,Ak Parti ilçe Başkanı Mustafa Bayraktar, İlçe daire amirleri ve sivil toplum örgütü temsilcileri karşıladı.

            İlk olarak Akşemsettinoğlu konağını ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ve yanında bulunan heyet Konak işletmecisi Temel Akşemsettinoğlu’ndan tarihi konak hakkında bilgiler aldı. Burada bir süre Belediye Başkanımız Kemal Kazan ve yetkililerle sohbet eden Bakan Günay’a Belediye Başkanımız Kemal Kazan ilçemizde yapmış olduğu çalışmalar ve restorasyonlar hakkında bilgi verirken, yapılacak çalışmalar için Bakanımızdan destek istedi. Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Ertuğrul Günay Belediye Başkanımız Kemal Kazan’a yapılacak çalışmalar için yardım ve destek sözü verirken, Akşemsettinoğlu konağında yenilen yemeğin ardından Akşemseddin Hz. Türbesi ve Gazi Süleyman Paşa Hamamını ziyaret etti.

            Akşemseddin Hz. Türbesi ve Gazi Süleyman Paşa hamamı hakkında yetkililerden bilgi alan Bakan Günay buradan restorasyonu bu yıl içinde tamamlanan tarihi çınar altı çay bahçesinde ilçe halkıyla bir araya geldi. Bura da halk ile bir süre sohbet eden Bakan Günay, ardından Göynük Belediyesi Yöresel El Sanatları Atölyesini ziyaret etti.

            Bir süre Yöresel El Sanatları Atölyesinde çalışan hanımlarımızla sohbet eden Bakanımıza İlçe Kaymakamı Haluk Çakmak ve Başkanımız Kemal Kazan yöresel el sanatları atölyesinde yapılan ürünlerden hediyeler takdim ettiler. Bakanımız Göynük Belediyesi Yöresel El Sanatları Atölyesine yaptığı ziyaretin ardından ilçemizden ayrıldı.
 
HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş İlçemizi Ziyaret Etti. PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 27 Aralık 2012 21:02
Has Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş 26 Ağustos Pazar günü ilçemizi ziyaret etti. İlçemizi ziyaretinde Numan Kurtulmuş'a Belediye Başkanımız Kemal Kazan ve Belediye Meclis Üyelerimiz eşlik ettiler. Akşemseddin Hz. Türbesi, Gazi Süleyman Paşa Camii ve Ömer Sikkin Hz. Türbesini ziyaret eden Numan Kurtulmuş ardından ilçemizden ayrıldı.

 
İlçemizde Kanalizasyon ve Yol Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 27 Aralık 2012 20:59
İlçemiz de Kanalizasyon ve alt yapı yapım çalışmaları nedeniyle kısmen hasar gören cadde ve sokaklarımızda asfaltlama çalışmaları sürüyor. İlçemiz Sanayi Sitesi Girişi yolu üzerinde Geçtiğimiz günlerde yapılan asfaltlama çalışmasının ardından, bu gün Orhan çalış Caddesi yolu üzerindeki çalışmaları yerinde inceleyen Başkanımız Kemal Kazan ’ilçemiz de başlatmış olduğumuz kanalizasyon ve alt yapı çalışmaları neticesinde Gazi Süleyman Paşa Bulvarı, Orhan Çalış Caddesi ve Endife sokak yol güzergâhlarında yapılan kazılar sonucunda meydana gelen hasarları yaklaşan kış mevsimi öncesinde tamamen gidereceğiz’şeklinde konuştu.
 
Akaryakıt İstasyonu İnşaatı Devam Ediyor PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 27 Aralık 2012 20:55
İlçemiz Hacıapti Mahallesi Sanayi Sitesinde yapımı süren Akaryakıt İstasyonu inşaatı %60 seviyesinde olup çalışmalar devam etmektedir. Akaryakıt İstasyonu inşaatı 2013 yılı Ocak ayı içersin de tamamlanarak, halkımızın hizmetine sunulması planlanmaktadır. 
 
Başkanımızın Mehmet Akif Ersoy'un 76. Ölüm yıl dönümü anma mesajı PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 27 Aralık 2012 20:50
Yüce Milletimizin hislerine tercüman olan Milli Marşımızı bizlere hediye eden merhum Mehmet Akif Ersoy, yaşayarak tanıklık ettiği, onur ve cesareti ile güç kattığı, engin ruh ve mana dünyasıyla destanlaştırdığı varoluş mücadelemizi, şiirleriyle tarihe kazıyan bir Milli şairidir.
 
Milli şairimizin kişiliği, ruh dünyası, millet sevgisi, mücadele azmi ve bağımsızlık aşkı her zaman bizlere ışık tutmaya devam edecektir.
Milletimizin en önemli millî mutabakat metni olan İstiklal Marşımızın yazarı ve yüreklerimizi titreten şiirlerin edibi, ilk dönem meclisimizin parlamenteri ve istiklal madalyası sahibi Mehmet Akif Ersoy’u  76. ölüm yıl dönümünde rahmet, minnet ve dualarla yâd ediyorum.
 
 
Kemal Kazan
Belediye Başkanı

 

Son Güncelleme: Perşembe, 27 Aralık 2012 20:54
 
Başkanımızdan Cumhurbaşkanımıza Davet PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Cuma, 27 Ocak 2012 14:53

Geçtiğimiz perşembe günü İlimiz Bolu ve Düzceyi ziyarette bulunan Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL ile birlikte görüşme imkanı bulan Başkanımız Kemal KAZAN,bu yıl 25.sini düzenleyecek olduğumuz Akşemseddin Hazretlerini Anma Günü Etkinliklerine Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL'ü davet etti.

    Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yılda 25.sini düzenleyecek olduğumuz Akşemseddin Hazretlerini Anma Günü Etkinliklerine Başkanımız Kemal KAZAN'ın davette bulunduğu Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL,15. Yüzyılın en önemli Sufilerinden çok yönlü bir Türk Bilim Adamı olan Akşemseddin Hazretlerinin türbesinin ilçemiz Göynük'te bulunmasının ilçemiz açısından büyük bir manevi önemi olduğunu belirtirken; Mayıs ayı içerisinde düzenlenecek olan Anma Günü Etkinliklerine katılmayı çok istediğini ve programının uygun olması halinde bu yıl düzenlenecek olan Anma Günü Etkinliklerine katılabileceğini söyledi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN.

Son Güncelleme: Cuma, 27 Ocak 2012 15:37
Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL