Üye GirişiKimler Sitede

Şuanda 5 konuk çevrimiçi

Anketler

Göynük'te yapılması gereken öncelikli iş nedir ?
 


Tasarım ve Programlama:
Koroglu Host Köroğlu Hosting
HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş İlçemizi Ziyaret Etti. PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 27 Aralık 2012 21:02
Has Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş 26 Ağustos Pazar günü ilçemizi ziyaret etti. İlçemizi ziyaretinde Numan Kurtulmuş'a Belediye Başkanımız Kemal Kazan ve Belediye Meclis Üyelerimiz eşlik ettiler. Akşemseddin Hz. Türbesi, Gazi Süleyman Paşa Camii ve Ömer Sikkin Hz. Türbesini ziyaret eden Numan Kurtulmuş ardından ilçemizden ayrıldı.

 
İlçemizde Kanalizasyon ve Yol Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 27 Aralık 2012 20:59
İlçemiz de Kanalizasyon ve alt yapı yapım çalışmaları nedeniyle kısmen hasar gören cadde ve sokaklarımızda asfaltlama çalışmaları sürüyor. İlçemiz Sanayi Sitesi Girişi yolu üzerinde Geçtiğimiz günlerde yapılan asfaltlama çalışmasının ardından, bu gün Orhan çalış Caddesi yolu üzerindeki çalışmaları yerinde inceleyen Başkanımız Kemal Kazan ’ilçemiz de başlatmış olduğumuz kanalizasyon ve alt yapı çalışmaları neticesinde Gazi Süleyman Paşa Bulvarı, Orhan Çalış Caddesi ve Endife sokak yol güzergâhlarında yapılan kazılar sonucunda meydana gelen hasarları yaklaşan kış mevsimi öncesinde tamamen gidereceğiz’şeklinde konuştu.
 
Akaryakıt İstasyonu İnşaatı Devam Ediyor PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 27 Aralık 2012 20:55
İlçemiz Hacıapti Mahallesi Sanayi Sitesinde yapımı süren Akaryakıt İstasyonu inşaatı %60 seviyesinde olup çalışmalar devam etmektedir. Akaryakıt İstasyonu inşaatı 2013 yılı Ocak ayı içersin de tamamlanarak, halkımızın hizmetine sunulması planlanmaktadır. 
 
Başkanımızın Mehmet Akif Ersoy'un 76. Ölüm yıl dönümü anma mesajı PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 27 Aralık 2012 20:50
Yüce Milletimizin hislerine tercüman olan Milli Marşımızı bizlere hediye eden merhum Mehmet Akif Ersoy, yaşayarak tanıklık ettiği, onur ve cesareti ile güç kattığı, engin ruh ve mana dünyasıyla destanlaştırdığı varoluş mücadelemizi, şiirleriyle tarihe kazıyan bir Milli şairidir.
 
Milli şairimizin kişiliği, ruh dünyası, millet sevgisi, mücadele azmi ve bağımsızlık aşkı her zaman bizlere ışık tutmaya devam edecektir.
Milletimizin en önemli millî mutabakat metni olan İstiklal Marşımızın yazarı ve yüreklerimizi titreten şiirlerin edibi, ilk dönem meclisimizin parlamenteri ve istiklal madalyası sahibi Mehmet Akif Ersoy’u  76. ölüm yıl dönümünde rahmet, minnet ve dualarla yâd ediyorum.
 
 
Kemal Kazan
Belediye Başkanı

 

Son Güncelleme: Perşembe, 27 Aralık 2012 20:54
 
Başkanımızdan Cumhurbaşkanımıza Davet PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Cuma, 27 Ocak 2012 14:53

Geçtiğimiz perşembe günü İlimiz Bolu ve Düzceyi ziyarette bulunan Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL ile birlikte görüşme imkanı bulan Başkanımız Kemal KAZAN,bu yıl 25.sini düzenleyecek olduğumuz Akşemseddin Hazretlerini Anma Günü Etkinliklerine Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL'ü davet etti.

    Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yılda 25.sini düzenleyecek olduğumuz Akşemseddin Hazretlerini Anma Günü Etkinliklerine Başkanımız Kemal KAZAN'ın davette bulunduğu Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL,15. Yüzyılın en önemli Sufilerinden çok yönlü bir Türk Bilim Adamı olan Akşemseddin Hazretlerinin türbesinin ilçemiz Göynük'te bulunmasının ilçemiz açısından büyük bir manevi önemi olduğunu belirtirken; Mayıs ayı içerisinde düzenlenecek olan Anma Günü Etkinliklerine katılmayı çok istediğini ve programının uygun olması halinde bu yıl düzenlenecek olan Anma Günü Etkinliklerine katılabileceğini söyledi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN.

Son Güncelleme: Cuma, 27 Ocak 2012 15:37
Devamını oku...
 
Kar Temizleme ve Yol Tuzlama Çalışmaları Sürüyor PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Cuma, 27 Ocak 2012 14:40

İlçemizde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Belediye ekiplerimiz ilçe merkezinde ve mahalle aralarında kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına başladı.Yoğun şekilde devam eden kar yağışı nedeniyle çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz 1 iş makinası,1 kamyon ve 1 traktörle kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına tüm gece aralıksız devam ettiler.

Son Güncelleme: Cuma, 27 Ocak 2012 14:44
Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL